ST. HRADIŠTĚ – AFK OPATOVICE st. žáci 1:7 (0:3)

16.05.2013 12:53

Branky: Morávek 3x, Zahradníček, Hájek, Gančarčík, Voda David

Sestava: Janeček – Vodová, Zahradníček, Divíšek, Brychta J. – Perůžek T., Forbelský, Daňhel, Gančarčík – Morávek, Hájek (stř. Voda David, Prchal, Brychta V., Diviš J., Diviš P., Vaněk, Vandas F.)

Až v pátém mistrovském utkání jara se našemu mužstvu podařilo v soutěži zvítězit nad sousedem v tabulce a to výrazným způsobem. Od počátku zápasu jsme si vytvořili územní převahu, ale proměnit jsme dokázali až čtvrtou brankovou šanci v 18. minutě Davidem Morávkem. Do konce poločasu jsme hráli pěknou kombinační hru a přidali další dvě branky – 0:3. Ve druhé půli dostali příležitost předvést své fotbalové umění také hráči z lavičky, a i přesto naše skóre narůstalo a v závěru utkání se zastavilo na sedmi brankách. Až za stavu 0:7 jsme domácím povolili vstřelit alespoň čestný úspěch. Pochvala za předvedou hru pro celý kolektiv.