MNĚTICE A – AFK OPATOVICE A 7:0 (4:0)

03.06.2013 18:00

Sestava: Mergl – Jánoš R., Voříšek, Jičínský, Valenta – Jánoš M., Svoboda, Bartoníček P., Šťastný, Vandas – Kulhánek (stř Nový)

V zápase s prvním mužstvem tabulky jsme sehráli s domácími hráči vyrovnanou partii jen prvních dvacet minut, kdy se nám dařilo držet soupeře mimo střelecké pozice. Po inkasování první branky se začala projevovat kvalita domácího kádru a po vstřelení dalších tří branek byl poločasový výsledek – 4:0. I po přestávce, přes veškerou snahu našeho mužstva jsme se střelecky nedokázali prosadit a inkasovali jsme ještě tři branky, které znamenaly celkovou prohru – 7:0. Je nutné si přiznat, že i přes absenci několika hráčů základní sestavy jsme nebyli schopni držet s domácími hráči krok a zaslouženě prohráli vysokým rozdílem.