MIKULOVICE – AFK OPATOVICE A 7:1 (2:1)

16.05.2013 12:54

Branka: Dujsík

Sestava: Hampl – Richter L., Nosek, Jičínský, Svoboda – Jánoš R., Dujsík, Voříšek, Vandas – Richter J., Bartoníček P. (stř. Blažek)

Ani v tomto utkání sse našemu mužstvu nepodařilo získat nějaké body do tabulky a stále mu hrozí sestup do nižší soutěže. V prvním poločase jsme s domácími drželi krok a v 18. min jsme se dokonce ujali vedení, když trestný kop proměnil Jirka Dujsík – 0:1. Škoda, že poté přišla ve 24. min chyba našeho brankáře a domácí snadno vyrovnali a pět minut před půlí otočili po rychlém útoku – 2:1. Naděje na přijatelný výsledek jsme ztratili v rozmezí 62.-63. min., kdy domácí dvakrát skórovali a od té chvíle byli také pány na hřišti. Našemu mužstvu se nic nedařilo, a tak další branky na sebe nenechaly dlouho čekat, až se konečné skóre zastavilo na nelichotivém výsledku 7:1. Na vylepšení postavení v tabulce a záchranu v soutěži zbývá našemu mužstvu již pouhých šest kol.