H. ŘEDICE – AFK OPATOVICE st. žáci 2:0 (0:0)

08.05.2013 10:21

Sestava: Janeček – Vodová, Zahradníček, Divíšek, Brychta J. – Voda David, Daňhel, Forbelský, Gančarčík – Morávek, Hájek (stř. Prchal, Zelinka F., Vaněk, Diviš P., Diviš J., Blažek O., Brychta V., Vandas F.)

Další mistrovské utkání jsme sehráli na hřišti v Ředicích před početnou diváckou kulisou fanoušků obou mužstev. Ti také viděli v prvním poločase oboustranně pohledný a kombinační fotbal bez větších brankových příležitostí. Střelecké zakončení na obou stranách zaostávalo za předvedeným výkonem hráčů, a tak se do kabin odcházelo za bezbrankového stavu. Nedisciplinovaný výkon některých našich hráčů přinesl domácím ve druhé půli mírnou převahu a po dvou okénkách v naší obraně také zasloužené vedení 2:0. Náš útok domácího brankáře téměř neohrozil, a tak v závěru utkání dostali příležitost předvést své umění také hráči naší přípravky. Pochvala pro celé mužstvo za první poločas, nadprůměr zahráli Honza Zahradníček a Pavla Vodová.