H. ŘEDICE – AFK OPATOVICE B 2:1 (1:0)

26.05.2013 14:04

Branky: Machatý, Šedivka – Richter J.

Sestava: Hampl – Adamuška, Vosáhlo, Bezvoda, Jánoš M. – Blažek, Pech, Hladík, Kulhánek – Nový, Richter J. (stř. Mejtský, Špalek, Richter M., Sládeček)

V neděli 19. 5. jsme téměř v letním odpoledni zavítali do Horních Ředic k dalšímu mistrovskému utkání. Do utkání jsme vstoupili s cílem jednoduché a přímočaré hry podpořené kvalitní defenzívou. V prvních minutách jsme cíle naplňovali a dostali se ke dvěma velmi slibným akcím, které jsme však nedokázali proměnit. Postupem času začali domácí přebírat iniciativu a hrozili zejména z dlouhých nákopů na své kvalitní útočníky. Po půl hodině hry skóroval domácí Machatý M., který využil naší ztráty na pravém kraji zálohy. Do kabin jsme odcházeli za stavu 1:0. Do druhé půle vstoupily obě mužstva se sériemi nepřesných přihrávek a neschopností založit akci, která by soupeře zaskočila. Po 20. minutách, kdy úroveň hry bohužel výrazně připomínala úspěšný seriál a v něm předváděné výkony (Okresní přebor), byli aktivnější domácí a několikrát ohrozili naší branku z bezprostřední blízkosti. Opět nás svým dobrým a již standardním výkonem podržel Pavel Hampl. V 70. minutě však již ani Pavel nestačil na akci, kterou rozjel u levé postranní čáry domácí útočník a po krásném sólu přes naše dva hráče ukázkově uvolnil ve vápně nabíhajícího Šedivku. Stav utkání byl tedy 2:0. Od této chvíle jsme působili odevzdaným dojmem a jen díky neschopnosti domácích přesně zakončit jsme v následujících minutách neobdrželi branku. V 88. minutě po nepřesném odkopu domácího stopera šel Jakub Richter sám na brankáře a tento svůj únik dokázal proměnit v naši jedinou branku. V předvedeném výkonu a nasazení jsme výrazně zaostali za našimi možnostmi.