AFK OPATOVICE – ST. HRADIŠTĚ přípr. U10 9:1 (3:0, 5:0, 1:1)

26.05.2013 14:02

Branky: Zelinka F. 3x, Vandas F. 2x, Brychta V. 2x, Zadrobílek, Zelinka A

Sestava: Leuenberger – Kosík, Zelinka F. – Brychta V., Vandas F., Blažek O. – Vrba, Zadrobílek – Adamuška, Zelinka A., Krpata

První branku utkání zařídil z trestného kopu Fanda Zelinka. Zanedlouho zvýšil po sólu na 2:0 Vojta Brychta. Účet první třetiny uzavřel střelou z dálky Matěj Zadrobílek na 3:0. Ve druhé třetině dostal domácí tým do klidu dvěma góly Filip Vandas. Po něm se podruhé prosadil Vojta Brychta dorážkou do prázdné brány a účet druhé třetiny uzavřel opět Fanda Zelinka a dovršil tak svůj první hattrick ve své krátké kariéře. Stav po druhé třetině se zastavil na jasných 8:0 pro náš tým. Ve třetí třetině vsítil svůj první gól v kariéře Adam Zelinka, a když v závěru utkání hráči hostí už jen stačili vstřelit čestný úspěch a stanovili konečný stav utkání na 9:1, připsali jsme si další body do tabulky. V týmu domácích pochvala pro Tomáše Kosíka, Fandu Zelinku a Filipa Vandase s Vojtou Brychtou.