AFK OPATOVICE – MIKULOVICE přípr. U10 15:3 (7:0, 3:1, 5:2)

03.06.2013 17:58

Branky: Vandas F 6x, Brychta V 5x, Blažek O. 2x, Černý, Zelinka A.

Sestava: Leuenberger – Kosík, Zelinka F. – Brychta V., Vandas F., Blažek O. – Vrba, Zadrobílek – Černý, Zelinka A., Krpata

Hned na začátku utkání naši hráči soupeře zatlačili do hluboké defenzívy a po pěti minutách bylo po střelách Vojty Brychty, Ondry Blažka a Filipa Vandase (2x) o osudu zápasu rozhodnuto. Skóre první třetiny se zastavilo na skóre 7:0 pro náš tým. Od druhé třetiny dostávali větší prostor na hřišti naši mladší hráči a brankový příděl se tolik nenavýšil. Po dvou třetinách byl výsledek utkání 10:1. Třetí třetina se dohrávala za špatného počasí už jen z povinnosti a stanovila konečný výsledek utkání na 15:3 pro naše hráče. V dresu domácích se líbila hra trojice Brychta, Vandas a Blažek. Jejich kombinace a hra s míčem přiváděla hráče hostí k zoufalství a naopak sklidila potlesk u fanoušků domácího týmu.