AFK OPATOVICE – FK Pce 1899 st. žáci 0:5 (0:2)

26.05.2013 14:03

Sestava: Forbelský – Brychta J., Vodová, Divíšek, Zelinka F. – Prchal, Daňhel, Perůžek T., Gančarčík – Hájek, Vaněk (stř. Diviš J., Diviš P., Vandas F., Brychta V.)

Oproti minulému utkání, kdy jsme ze hřiště soupeře přivezli tři body, jsme nastoupili v oslabené sestavě, když chybělo pět hráčů. Na našem výkonu to také bylo znát a hostující mužstvo, které bylo od počátku utkání lepší, toho dokázalo střelecky využít. Zásluhou Kuby Forbelského, který odchytal své první utkání, skončil poločas pouze – 0:2. Zvýšenou bojovností všech našich hráčů ve druhé půli jsme dokázali hru částečně vyrovnat, přesto se hostům podařilo do konce utkání ještě třikrát skórovat a zaslouženě si odvést tři body. Náznaky několika našich šancí dokázala obrana soupeře vždy včas zažehnat.