AFK OPATOVICE – CHVOJENEC dorost 3:3 (3:1)

26.05.2013 14:03

Branky: Blažek 2x, Kučera Jan – Kropáček, Hozák, Zbudil

Sestava: První poločas se našim dorostencům dařilo a nepouštěli hosty do žádných střeleckých příležitostí. Do vedení jsme se dostali v 14. min zásluhou

Honzy Blažka a ve 23. min přidal druhou branku střelou z dálky Honza Kučera – 2:0. Hostující hráči po jednom z rychlých útoků snížili ve 30. min na 2:1, ale do kabin jsme odcházeli opět s dvoubrankovým vedením, když v závěru poločasu přidal svůj druhý gól Honza Blažek – 3:1. Ve druhém poločase získali hosté převahu v poli a v rozmezí 65. – 70. min se jim podařilo vyrovnat – 3:3, když třetí branky dosáhli z přísně nařízeného pokutového kopu. Do dalších šancí naši hráči hosty již nepustili a připsali si zaslouženě první bod do tabulky v jarní části soutěže.