AFK OPATOVICE B – ST. HRADIŠTĚ B 2:3 (0:0)

03.06.2013 18:00

Branky: Kulhánek, Křovák M. – Lexman, Žďárský, Zběhlík

Sestava: Hampl – Špalek, Richter L., Jánoš M., Mejtský – Sládeček, Šťastný, Adamuška, Nový – Richter J., Kulhánek (stř. Křovák M., Richter M.)

V sobotu 25. 5. jsme nastoupili k domácímu zápasu s mužstvem Starého Hradiště. Od úvodních minut převzali aktivitu hráči hostujícího týmu a i přes to, že většina hostujících hráčů je již v pokročilém fotbalovém věku, udělovali našemu týmu lekci z efektivity a fotbalového řemesla. První půle skončila bezbrankovou remízou, což odpovídalo nevytvořeným gólovým příležitostem. Od počátku druhé půle jsme se snažili zvýšenou aktivitou nedovolit hostujícím hráčům kombinační fotbal. Bohužel však vznikala v naší obraně okénka, která dokázali hosté postupně využít. Nejprve se prosadil hostující Lexman a poté Žďárský. Za stavu 0:2 naši hráči přitlačili hosty před jejich branku a začalo několik minut trvající obléhání. Odměnou bylo snížení Michalem Kulhánkem na 1:2 a poté v 82. minutě vyrovnání z kopačky střídajícího Miloše Křováka. Naši hráči cítili, že bylo možné zápas rozhodnout ve svůj prospěch a vrhli veškeré své úsilí do útoku. Zkušený tým hostí však z rychlého protiútoku v 89. minutě rozhodl o osudu utkání vítězným gólem z kopačky Zběhlíka.