AFK OPATOVICE B – SEZEMICE B 1:3 (1:1)

16.05.2013 12:54

Branky: Nový – Holeček, Kolín, vlastní

Sestava: Šafranko (Hanuš) – Mejtský, Bezvoda, Vosáhlo, Jánoš M. – Sládeček, Pech, Adamuška, Nový T. – Kulhánek, Richter M. (stř. Mlynář, Žižka)

O sobotním odpoledni jsme za vytrvalého deště na velmi těžkém terénu nastoupili k dalšímu domácímu utkání. Od úvodních minut jsme si vytvořili mírnou územní převahu, kterou jsme však díky příliš velkému počtu nepřesných přihrávek nedokázali využít. Ve 25. minutě si na centr Pecha do vápna naběhl Tomáš Nový a otevřel skóre utkání. Z vedení jsme se neradovali dlouho, protože za 2 minuty vyrovnal z trestného kopu hostující Kolín. Do přestávky se mnoho fotbalové krásy neurodilo, a tak jsme do šaten odcházeli za odpovídajícího stavu 1:1. Po změně stran nabídla obě mužstva publiku festival nepřesných přihrávek a hra byla velmi neurovnaná. V 67. minutě se prosadil tým hostí, když jejich hráč dorážel střelu, kterou náš brankář neudržel ve své náruči. Již v 75. minutě opět hosté rozvlnili naši síť, když prostřelil hostující hráč našeho gólmana z levé strany. Výsledek utkání bohužel odpovídá kvalitě naší předvedené hry. Jedinými pozitivy byly výkony Martina Jánoše, který byl na levém kraji obrany naší jistotou a dále také velmi jistý výkon dorostence Jakuba Bezvody, který si předvedeným výkonem výrazně řekl o pozici v našem mužstvu.