AFK OPATOVICE B – OSTŘETÍN 3:2 (0:1)

08.05.2013 10:22

Branky: Richter J. 2x, Kulhánek – Hlava 2x

Sestava: Hampl – Špalek, Richter L., Vosáhlo, Jánoš M., - Mejtský, Pech, Hladík, Adamuška – Kulhánek, Richter J. (stř. Sládeček, Nový, Bezvoda, Blažek J.)

Před velmi dobrou diváckou návštěvou sehrálo naše B mužstvo další mistrovské utkání. Od úvodních minut jsme si vytvořili mírnou převahu, kterou jsme však nedokázali proměnit v úvodní gól utkání. Po půl hodině se se svou aktivitou přihlásili také hosté a v 31. minutě otevřel skóre hostující Hlava, který dorážel míč za záda bezmocného Pavla Hampla z bezprostřední blízkosti. Do kabin jsme tak odcházeli za nepříznivého stavu pro naše mužstvo. Do druhé půli jsme vkročili s odhodláním navázat na vítězné utkání A mužstva a proměnit tak tento víkend ve vítězný pro oba naše týmy. Po 10 minutách druhé půle jsme změnili hru na 3 útočníky a již v 60. minutě se prosadil Jakub Richter a náš tým se uklidnil. Již po šesti minutách se znovu nemýlil v koncovce náš nejlepší střelec Jakub Richter a obrat v utkání byl dokonán, 2:1. To jsme již hráli proti 10, a to po zbytečném oplácení hostujícího Svobody. Když se poté po výborně zahrané standardní situaci prosadil ve vápně Michal Kulhánek, završili jsme úspěšnou patnáctiminutovku, kdy jsme stanovili skóre na 3:1. Poté nás výrazně podržel brankář Pavel Hampl, když bravurně zlikvidoval nádhernou střelů hostí, která směřovala do pravé šibenice. Závěr utkání jsme si sami zkomplikovali a to v 80. minutě, kdy byl hostující hráč nedovoleně zastaven v pokutovém území a rozhodčí Hrabě nařídil pokutový kop. Hráč Hlava nekompromisně zavěsil a čekalo nás zajímavých 10 minut, kdy se hostující tým snažil o vyrovnání. Utkání jsme dovedli do vítězného konce a hráči si zaslouží pochvalu především za druhou půli, kdy soupeře jasně předčili zejména v nasazení.