AFK OPATOVICE A – SPARTA DAŠICE A 1:3 (1:2)

26.05.2013 14:05

Branky: Richter J. – Šmejda P. 2x, Buchtele D.

Sestava: Mergl – Jánoš R., Voříšek, Jičínský, Svoboda – Hladík, Richter L., Šťastný, Vandas – Bartoníček P., Richter J. (stř. Kulhánek)

Utkání, ve kterém šlo oběma mužstvům o důležité body v boji o záchranu v soutěži, se našim hráčům vůbec nevydařilo. Již po osmi minutách se hosté ujali vedení po rychlém útoku – 0:1. Naši hráči dokázali ještě ve 12. min vyrovnat hlavičkou Kuby Richtera, ale další zaváhání v naší obraně v 18. min dostalo hosty znovu do snadného vedení – 1:2.  Průměrný fotbal, který předváděla obě mužstva, nemohl přítomné diváky zaujmout. Střelecká potence v zakončení útočných akcí na obou stranách byla žalostná, a tak se skóre do konce poločasu již nezměnilo. Ani ve druhém poločase se úroveň naší hry mnoho nezlepšila, a když brankář Mergl v 65. min vyrobil hrubou chybu a nabídnutou šanci hosté zakončili do prázdné branky – 1:3, bylo jasné, že jen těžko dojde z naší strany k nějakému zvratu v utkání. Jedinou vyloženou šanci měl na kopačkách v závěru utkání Michal Kulhánek, ale hostům se podařilo míč uklidit do bezpečí.