AFK OPATOVICE A – OSTŘEŠANY 3:1 (2:0)

08.05.2013 10:23

Branky: Richter J. 2x, Slavík – Drbohlav

Sestava: Mergl – Valenta, Voříšek, Jičínský, Svoboda – Vandas, Jánoš R., Slavík, Šťastný – Bartoníček P., Richter J. (stř. Adamuška, Blažek J., Jánoš M., Mejtský)

V domácím zápase jsme podali velmi dobrý výkon a po zásluze jsme poprvé naplno bodovali. Herně byl náš tým po celý zápas lepší, lépe se pohyboval, hrál s nasazením a disciplinovaně. První branku našeho mužstva vstřelil ve 30. min nádhernou střelou „do šibenice“ Renda Slavík. Po dalších sedmi minutách se ukázkově trefil hlavou Jakub Richter a bylo to – 2:0. Poté tentýž hráč mohl navýšit skóre z dalších dvou šancí, přičemž ta druhá byla z kategorie těch nejvyloženějších, ale prázdnou branku „záhadně“ minul. V druhé půli jsme pokračovali v útočné hře a v 63. min po úniku Jakuba Richtera jsme šli do třígólového vedení – 3:0. Hostům se v závěru podařilo výsledek již jen kosmeticky upravit na 3:1. Celé mužstvo zaslouží pochvalu za předvedenou hru a hlavně zisk tří bodů, který jak doufáme, nás povzbudí do dalších těžkých zápasů.